Otvor s nami startupovú jar v Košiciach – SASK 2016 Kick-off Košice

Čo s načatým večerom? My pre teba máme program, ktorý sa neodmieta.

Startupista je človek, ktorý sa snaží vytvoriť niečo čo tu ešte nebolo alebo zdokonaliť, inovovať už dobre známu vec. Snaží sa svojím nápadom zmeniť buď svoj osobný svet alebo celú planétu. Je veľa, teraz už úspešných podnikateľov, ktorí to dokázali. Ich mená sú známe nie len v úzkych kruhoch ale svet si ich mená a prácu pripomína stále. A možno je ten talent aj v tebe, len ho treba nájsť… Nehľadaj preto motiváciu v knihách, máme pre teba lepšiu možnosť.

Už tento víkend otvoríme startupovú jar ako prví, projektom STARTUP WEEKEND 2016 v Košiciach. Aj vďaka tomuto projektu je Slovensko bohatšie o niekoľko veľmi šikovných ľudí. A aby sme ťa ešte o niečo viac motivovali a inšpirovali, pripravili sme si pre teba zaujímavý predkrm. Vďaka StartupAwards.sk a ich kick-off eventu sa do Košíc podarilo dostať tri fakt našlapané mená.

SA

Už tento štvrtok – 21. 4. v TABAČKE KULTURFABRIK v Košiciach si môžeš prísť vypočuť a inšpirovať sa príbehom úspechu týchto troch VÝNIMOČNÝCH ľudí:

Filip-Santa-1

Filip ŠANTA, mladý, neuveriteľne šikovný vývojár, ktorý sa v 19tich rokoch dostal do samotnej mekky IT biznisu – Sillicon Valley. Chalan vedel čo chcel a šiel si za tým “vlastným spôsobom”, a svoj sen dotiahol do úspešného konca. Svojou kreativitou, šikovnosťou a odhodlaním ohúril už svet a veríme, že ohúri aj teba.

avatar

Helo MACKO, je označovaný za jedného z najúspešnejších svetových a zároveň najúspešnejších startupistov Slovenska. Veď nie každému sa podarí vytvoriť software, ktorý používajú obrovské, nadnárodné spoločnosti v rôznych kútoch sveta.

200px-Juliusbencko

Julo BENČKO – Vraj to bol obyčajný chalan, ktorý obľuboval skate a snowboard, no jeho talent nebol len taký obyčajný. Hovorí sa o ňom, jedna pravda – patrí medzi tých šikovnejších grafikov… Dotiahol to až na šéf dizajnéra kontroverzného megaupload.com, a vraj ho hľadala FBI. No my sme ho našli skôr.

ONI svoj talent ukázali, predveď ho aj ty, a zarezervuj si svoje miesto na Startup Weekend Košice 2016 na www.startupweekend.sk

 

 

 

I am a final year student of engineer degree in filed of financial management at Economical University in Košice. Lately I spend my time writing articles, reports, blog posts... I'm not a stranger to the world of copywriting and marketing.

Site Footer