Krása v živote

Malé a stredné podniky sú pilierom ekonomiky, tak slovenskej, ako aj európskej. Zamestnávajú väčšinu obyvateľstva, udržujú v obehu peniaze, zvyšujú životnú úroveň. Ale je to skutočne dosť na to, aby bolo obyvateľstvo spokojné?

Určite aj vy poznáte to nutkanie kúpiť si do bytu nejakú dekoráciu, vysadiť si pred dom kvetinový záhon, či ísť večer do mesta a pozrieť si kvalitné vystúpenie alebo zbierku fotografií. Krása okolo nás je tou slávnou čerešničkou na torte, ktorá spraví náš život kompletným. Aj preto je tak dôležité podporovať kultúru a umenie okolo nás.

11169525_922569237807099_8023058890372107022_o-565x376

V tomto smere robí mimoriadne záslužnú prácu Creative Industry Košice. Jej misia vychádza ešte z úloh organizácie Košice – Európske hlavné mesto kultúry 2013. Dnes sa CIKE snaží zvyšovať kreativitu v tvorivých ľuďoch, vychovávať z nich pravých profesionálov, aby mohli ďalej rozvíjať kultúrne prostredie Košíc.

Umelcom ale aj podnikateľom sprostredkováva CIKE študijné cesty do zahraničia, poskytuje vzdelávacie kurzy a ukazuje, ako „umelci prinášajú nový pohľad do biznisu, a biznis pomáha umelcom udržať sa nad vodou“.

Ak máte pocit, že vášmu nápadu chýba trochu profesionality či tvorivosti, pozrite sa na web Creative Industry (www.cike.sk), čo práve chystajú. Celkom určite vám pomôžu posilniť piliere vášho podnikania, veď niekedy sú riešenia na tie najväčšie problémy krásne jednoduché.

autor: Dorota Liptáková

cike-500x500

I am a final year student of engineer degree in filed of financial management at Economical University in Košice. Lately I spend my time writing articles, reports, blog posts... I'm not a stranger to the world of copywriting and marketing.

Site Footer