Vidly a pochodne nechajte doma!

Hello Eastside,

takže dnes už máme jasné o čom Eastside Feedback bude – 4 reprezentanti 4 politických strán budú mať po 6 minút na pitch konkrétneho riešenia konkrétneho problému z celej svojej kampane. Potom bude nasledovať 10 minút feedbackov od nás, eastsiderov. Každý prezentjúci sa bude podľa pravidiel snažiť držať vzorového decku, ktorý sme im dodali 29.1.

To by bolo o prezentujúcich. Pravidlá startupového systému sa ale týkajú oboch strán, takže si poďme dať dokopy zopár pravidiel pre publikum.

  1. Plytký hejt sa dostane politikom z každého iného eventu. Keby pred Vami stál startup, okamžite aj z vlastnej skúsenosti chápete, že dávať niekoho len tak dole nemá zmysel. Vezmite to, čo vám dajú prostredníctvom pitchu a akokoľvek zle postavené vám to príde, postave to lepšie, logickejšie a efektívnejšie – buďte konštruktívni a doplňte ich v tom, čo im podľa vás ušlo.
  2. Stanovili sme politikom jasný okruh tém: podnikanie, podpora inovácií, daňový systém,… celkový okruh je určite jasný aj vám. Vieme, že Slovensko má zatiaľ diery na x miestach, no tak ako chceme od prezentujúcich, aj my sa musíme pre dobrý výsledok eventu sústrediť na čo najužšiu tému. Naši moderátori teda budú moderovať aj feedbacky – ak odbočíte, vezmeme vám priestor a dáme ho niekomu ďalšiemu.
  3. Prezentujúci, ktorí práve neprezentujú, sú súčasťou publika a môžu taktiež dávať ostatným prezentujúcim feedbacky a otázky. Samozrejme pre nich platia všetky pravidlá, ktoré platia pre publikum.
  4. Počas prvých 6tich minút má prezentujúci priestor na pitch. Vtedy do toho neskáčeme, nekladieme otázky a nerušíme priebeh – kombinácia podmienok a tém sú náročné, takže im len potichu držme palce, aby to dali čo najlepšie.
  5. Po všetkých prezentáciách a feedbackoch je už na účastníkoch samotných, kto ostane na voľnú diskusiu a networking. O followupe vás informujeme my z Eastcubatora – držte nám palce, aby vyšlo všetko, čo sme si naplánovali.

Čakáme vás teda 10. februára o 18.00 v radnici Starého Mesta na Hviezdoslavovej 7 v Košiciach.

Na udalosť sa hláste na tu.

Buďte dobrí a držte nám palce.

For last 10 years I've been working as a remote full-stack designer skilled equally in both printed and digital designs. Besides regular design jobs I spend lot of time developing complex concepts and architectures with focus on visual contribution. Most of my time I devote to Eastcubator, where you can meet me anytime - just ping me beforehand :)

Site Footer